Асоціація випускників КМУ УАНМ


+38067 255-55-04
alumnikmuuanm@gmail.com

Золотарьова Віра Валеріївна

Золотарьова Віра Валеріївна - лікар у другому поколінні.
Народилася 14.10.1982 року в місті Одесі. Мати, Золотарьова Домна Іванівна, вчитель фізики та астрономії. Батько, Золотарьов Валерій Пилипович, лікар - терапевт за фахом, був одним з перших в колишньому СРСР, хто побудував і організував приватну клініку. І з 1991 року по сьогоднішній день, він є не тільки беззмінним керівником "Клініки Золотарьова», а й практикуючим лікарем. Саме з клініки батька і почалася лікарська кар'єра Віри Валеріївни Золотарьової. Спеціалізація клініки - лікування захворювань опорно-рухового апарату, це і визначило спеціалізацію віри Валеріївни в майбутньому. З дитячих років вона проводила багато часу на прийомі з батьком, саме він прищепив їй інтерес і любов до медицини. Тому, мова про вибір професії навіть не йшла, ніхто не сумнівався в тому, що вона піде по стопах свого батька, медицина була для неї не випадковим вибором. У певному сенсі вона реалізувала мрію свого батька про династію лікарів. Свою першу внутрішньом’язеву ін'єкцію вона зробила ще в 5-му класі. У старших класах навчилася робити внутрішньовенні введення, а на перших курсах медичного інституту вже опанувала навичками внутрішньосуглобових та паравертебральних ін'єкцій.
Крім медицини захоплювалася малюванням і літературою. У 9-му класі взяла участь в районному літературному конкурсі, де зайняла 2-е місце серед професійних письменників і поетів Придунав’я зі своєю розповіддю під назвою «З думою про людину», присвяченому біографії її батька.
У 2000 році закінчила школу із золотою медаллю і поступила в МІ УАНМ. З 2006 по 2008 проходила інтернатуру по терапії на базі Одеського національного медичного університету. Перший рік після інтернатури працювала в Ізмаїльській центральній районній поліклініці лікарем – терапевтом і поєднувала приватну практику в клініці свого батька. У 2010 р отримала другу спеціалізацію лікар народної та нетрадиційної медицини і з того ж року є членом «Асоціації фахівців народної і нетрадиційної медицини України». У 2010 р отримала ліцензію на приватну медичну діяльність.
На даний момент Віра Валеріївна поєднує приватну практику з консультуванням в приватних МЦ. Основним профілем її роботи вона вибрала лікування захворювань опорно-рухового апарату із застосуванням як широко відомих методик, так і авторських напрацювань її батька.
Як медичного експерта за останні 5 років вона співпрацювала з різними ТВ каналами, такими як Перший національний, Інтер, СТБ, IСТВ. Останні 2 роки більш тісно працює з каналом 1 + 1, куди її часто запрошують в такі передачі як: «Життя без обману», «Грошi», «Теріторiя обману», «Укранськi cенсацiї» і ін.
Віра Валеріївна Золотарьова є автором понад 20-ти друкованих робіт на медичну тематику, які опубліковані в різних популярних видавництвах, в тому числі і журнал «Домашній доктор».
Є фахівцем з гемосканування.
Володіє 4-ма мовами.
За останній рік навчилася поєднувати улюблену роботу з улюбленим хобі, а саме живописом і за цей час написала 15 робіт маслом. Вже встигла взяти участь у двох виставках: «Виставка досягнень творчої кухні» і «Французька весна».
Як в роботі, так і в житті, Віра Валеріївна Золотарьова намагається дотримуватися 2-х основних принципів: «Перш, ніж вимагати з когось, ти повинен цьому відповідати сам» і «Якщо щось робиш - роби це добре, або не роби взагалі».

 

Випускники

Поканевич Олександр Валерійович
Президент Київського медичного університету УАНМ. Варто зазначити, що Олександр Валерійович є продовжувачем благої cправи нині вже покійного батька Поканевича Валерія Володимировича. У 1999-2005 рр. навчався в Медичному інституті УАНМ на медичному факультеті. Післядипломну освіту Поканевич...
Кравченко Сергій Володимирович
Лікар І кваліфікаційної категорії за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, лікар клінічний імунолог-ревматолог.  Учень видатного українського науковця-медика в галузі соціальної медицини та організації охорони здоров'я, доктора медичних наук, професора Пономаренка Віктора...
Журавська Тетяна Миколаївна
У 1999 році закінчила стоматологічний факультет УАНМ, пройшла інтернатуру в Національній Академії Післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика. Професійну діяльність розпочала на посаді лікаря-стоматолога Поліклініки №1 Шевченківського району по вул.Шота Руставелі. 2006 року підвищувала кваліфікацію в...
Ірха Ліна Сергіївна
У 2005 р. закінчила Київський медичний інститут УАНМ.  Інтернатура на базі КДБ № 1, КДБ № 2, поліклініка № 2 Березняківського району. Пройшла спеціалізацію і отримала сертифікат ендокринолога-гінеколога, лікаря УЗД в акушерстві та гінекології. Пройшла курси по кольпоскопії, гомеопатії,...
Баранська Ольга Володимирівна
Закінчила Київський Медичний Інститут УАНМ в 2006 році. Пройшла спеціалізацію за фахом «Хірургія» на кафедрі загальної та судинної хірургії Київської Медичної Клінічної Лікарні №8, НМАПО ім. П.Л.Шупика. Здобувши загально хірургічну освіту, стажувалася та здобула спеціалізовану освіту з «пластичної...
Пукавський Клавдій Клавдійович
Фахівець з лікування захворювань опорно-рухового апарату класична і альтернативна народна медицина.  Співзасновник та директор «Центру Сучасної Медицини», Київ. Головний терапевт та спеціаліст з ОРА при Міністерстві України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від...

Cолонинка Григорій Ярославович

Cолонинка Григорій Ярославович - лікар-терапевт вищої кваліфікаційної категорії, лікар спеціаліст за спеціальністю організація і управління охороною здоров'я, лікар спеціаліст за спеціальністю народна та нетрадиційна медицина, кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішніх та професійних хвороб з курсом дитячих хвороб Київського медичного університету УАНМ. Головний (республіканський) фахівець-консультант Національної медичної палати України за спеціальністю “Терапія”. Помічник-консультант народного депутата Верховної Ради України VIII скликання.

Гуглей Людмила Орестівна

Гуглей Людмила Орестівна народилась 6.11.1975 року в Чернівцях. Закінчила інститут у 2002 році. Після закінчення разом з однокурсницею відкрила стоматологію в місті Києві. Паралельно працювала в приватній клініці в Броварах.
У 2006 переїхала до Англії (як Carer, доглядала за людьми похилого віку). В цьому ж році з допомогою Oxford School Teahry здала екзамен англійської мови (IELTS 7) та зареєструвалась для здачі екзамену по стоматології.
У 2012 році здала іспит MJDF (Шотландія) - є найпопулярнішим післядипломним стоматологічним іспитом в Великобританії: понад 1800 стоматологів здали MJDF іспит в минулому році. Це єдиний іспит, який перевіряє навички і знання, необхідні для надання первинної та вторинної медичної допомоги.
У 2013 році закінчила BDS (Лондон) та отримала спеціальність «Стоматологія». На цьому я не зупинилась – зараз займаюсь своєю любимою імплантацією та продовжую навчатися в Університеті, щоб досягти вищий рівень ніж стоматологія.